Američané dávají přednost domácím mazlíčku před dětmi po velké recesi
Zdroj: https://www.forbes.com/sites/patrickwwatson/2016/12/29/americans-prefer-pets-to-children-after-the-great-recession-heres-how-to-cash-in/#3f9c1a12671b

Američané dávají přednost domácím mazlíčku před dětmi po velké recesi

Stále více a více Američanů dávají přednost domácí zvířata pro děti … a výsledný demografický trend má obrovské ekonomické a investiční důsledky.

Čísla jsou zarážející a ovlivňují všichni, ať už jste rodič, pet vlastník, ani, nebo obojí. Je to také investiční příležitost můžete zkusit v roce 2017.

4 miliony chybějící děti

Zatímco vzpomínky na velké recese může být blednutí, účinky jsou ještě velmi hodně s námi. Mezi okolí dopad ukáže v demografických údajů.

Loni v létě jsem narazil některé zajímavé analýzy University of New Hampshire sociologa Kenneth M. Johnson. Zjistil, že míra porodnosti v USA prudce poklesl od roku 2008 a dosud se zotavit.

Všechny tyto děti jsme neměli přidat až k velkému počtu.

Američanů-prefer-mazlíčky k dětem-po-the-pra-recesi heres-how-to-cash-in-1

Profesor Johnson spočítali, že pokud porod pokračoval v kurzu před recesí, Američané by měli 3,4 milionu další děti v 2008-2015.

Zjistil, že žádný důkaz o tom, že tento trend změnil v roce 2016, takže celkem je pravděpodobné, že u 4 milióny nyní.

Stalo se tak i přesto, že počet žen v plodném věku, ve skutečnosti vzrostl během tohoto období.

To není žádná záhada, proč

Lidé, kteří zažívají hospodářské a finanční potíže jsou méně pravděpodobné, že mít děti.

Chybějící děti mají makroekonomický vliv. Všechny tyto úlohy, které by byly vytvořeny v nemocnici porodnicích a nakonec středisek denní péče, školky a státní školy nejsou naplňuje.

A pak je tu miliardy dolarů, které nejsou vynaloženy na dětskou výživu, pleny a oblečení. Navíc, někdy kolem roku 2025, můžeme začít všímat méně nových pracovníků, kteří vstupují na trh práce.

Tento propad porodnosti není novým fenoménem, ​​mimochodem. Na rozdíl od toho, co mnoho lidí věří, rozvinutý svět byl na nejlepší cestě k úbytku obyvatel protože přinejmenším 1970-trend viditelný v mnoha zemích, z Německa do Japonska.

Avšak i bez dětí, prvotní lidský naléhat na péči a živit musí najít odbytiště. Což je místo, kde naši chlupatí kamarádi přijít.