Jak krmit domácího mazlíčka, když je vybíravý jedlík

Krmit vybíravý DOG
Je váš pes vybíravý jedlík? Má pravidelně odmítají jíst, nebo jen jíst velmi málo o jeho psí žrádlo? Existuje celá řada důvodů, proč pes může dojít ke vzniku vybíraví o své jídlo.

PŘÍLIŠ VARIETY
Je možné, že jste oběť svého psa širokou škálu jídel, která by ho mohla podpořit odmítnout svou obvyklou potravu, aby bylo vidět, co bude nabídnuta další. Někteří psi jsou dychtiví k jídlu zvláštní krmivo pro domácí zvířata po dobu několika dnů, a pak najednou to horlivost zmizí a jedí neochotně nebo odmítají jíst po dobu několika dní.

zažívací potíže
Někdy odmítnutí potravin je pokus psa kontrolovat příjem kalorií. Přejídání může způsobit psa, jako člověk, zažít nepříjemný pocit. To může být normální pro psa, aby se pokusili zmírnit své nepohodlí tím, že jíst nebo jíst jen velmi málo z jeho jídla.

ASK svým veterinářem
Pokud váš pes není za normálních podmínek vybíravý o své jídlo a vy jste se vyhnout vytváření „problém eater“ návyky, výlet do svého veterinárního lékaře může být v pořádku. Jakákoliv odchylka od svých běžných zvyklostí může být příznakem nemoci.

zdraví vašeho psa závisí na pravidelné a vyvážené stravy. Doufejme, že informace v tomto článku vám pomůže opravit svého psa chuť k jídlu.