Exotická domácí zvířata
Zdroj: http://stories.barkpost.com/wp-content/uploads/2014/10/dogsbest4.jpg

Exotická domácí zvířata

Nikdy jsme tady v BarkPost ptali se, že psi jsou absolutně nejlepší, ale to nikdy neuškodí zkontrolovat proč. Tak jsme se rozhodli zjistit, jak některé z více exotických domácích mazlíčků nahromadit proti nejlepšího přítele člověka. Seznamte se s 15 domácích zvířat, které dokazují psi jsou nejlepší přítel člověk může mít.

1. Scorpion

Není začít s zřejmé, ale ve skutečnosti? Jedovatý pavouk? Musím ještě potřeba říci, proč psi jsou lepší než jedovatý, plazivý, osminohého hmyzu? Nevěděl jsem, že ano. Další!

2. vousatá

Technicky nazývá Pogona je vousatá má pověst pro bytí klidný, přátelský a snadno se přenáší. Ale tady jsou dvě věci, které to není: 1) Roztomilé a 2) Plyšové. No přítulná? Hlavní minus body.

3. Sugar Glider

Nedopusťte, aby vousy tohoto derpy vačnatec se zmást. Pokud si myslíte, že váš pes poops příliš mnoho, nikdy vypne nahoru, a smrdí škoda, pak asi znovu. The Sugar Glider, aka Sugar Baby, má čtyři pachových žláz pro značení území. Čtyři! A zmínil jsem, že má dar letu? Mohu jen vidět záď na záclony teď.

4. Tarantula

To může být měkké a fuzzy, ale rozhodně to není hezký. Stále tarantule je docela neškodný. Jeho kousnutí není fatální, to není mnoho jíst, a zřejmě můžete hrát s ním. Ale je to stále velká frickin „pavouk!

5. syčet na švába

Lidé udržet šváby jako domácí mazlíčky? Proč? Jen proč? Je tu jen jeden druh chyby povoleno v mém domě. Cuddlebug (známý též jako doge).

6. Ježek

Dobře, doposud skóre je „Psi 5, exotika Domácí 0.“ Bude ježek jako první skóre roztomilé bod proti mláďat? Ježek je skutečný cutie, ale to noční tvor bude vzhůru celou noc točí své kola, zatímco vy se snažíte usnout. A rozhodně nesplňují kritéria hýčkat. Myslím, že se na ně dívat. Jsou pokryty hroty.

7. Barmský Python

Python se může zdát jako úhledné navázat hovor, jakož i domácí zvíře, které bude narazit vás do stavu špatný-zadek. To znamená, že dokud tě žere. Tyto špatné chlapci mohou vyrůst až 17 stop na délku. A oni spolknout menší zvířata celek. Takže pokud se rozhodnete mít Python jako domácího mazlíčka, aby se python vaše jediné zvířátko. Nebo by to mohlo dobře. Víš. Sněz je.

dogsbest_7
Snímky přes Becuo a furbesties Instagram

8. fenek

Další rozkošný protivník, to liška vypadá to, že skočil rovnou ven Pokemon. A stejně jako Pokemon, Fennec lišky neberou dobře zajetí a nejsou přirozeně dívat se spojit s lidmi. Technicky ve stejné rodině jako psi, tyto zvířátka zřejmě jednat jako kočky (a vy víte, jak se cítíme o těch věčně polostín házet myší lap

9. kynkažu

Ne, to není opice. Nebo lasička. Je to mýval. Tak nějak. A to nemá rád světlo, hluk, nebo prudké pohyby. Jinými slovy, to asi nemá rád, a to vám může ukázat, že škrábání vaše oči. Kynkažu je také nositelem smrtelné druhu škrkavky. Takže … žádné plus strany. Vůbec.

10. Skunk

NEEEEXT !!!

dogsbest_10
Obrázky prostřednictvím Wikimedia Commons a serena.gemini Instagram