nemá Váš pes nadváhu?

Jak mám vědět, jestli MY PET je obézní?
Proveďte rychlou kontrolu tělesné kondice doma, aby zjistili, zda dieta a cvičení vašich zvířecích miláčků potřebují úpravu.

Krok 1: „Spustit prsty podél žeber, na obou stranách, a uvidíte, jak snadno můžete nahmatat ty žebra, cítit je. V ideálním tělo stav skóre, měl by pocit, že běh přes prsty tužky v náprsní kapse, „říká Purina veterinář Dr. Zara Boland. Ve skutečnosti pocit kočku je důležité, protože srst mnoho koček učiní vizuální kontrola obtížná.

Krok 2: „Další věc, kterou chcete cítit je hezký pas, tvar přesýpacích hodin, když se podíváte seshora a můžete cítit, že spuštěním ruce podél žeber a měly by zastrčit, jakmile se dostanete na konec žebra a přijít k pasu. Je to ideální tělesná podmínkou skóre pro nás, chceme totéž pro naše domácí mazlíčky, „říká Boland.

Krok 3: „A poslední věc, kterou hledáte, je to, čemu říkáme bříško-břicha. Takže při zobrazení vašeho domácího mazlíčka z boku, chcete břicho zastrčit nahoru zpět směrem k zadní nohy. Nechceme visící břicho we’re hledá krásný, úhledný, břicha-břicha, „říká Boland.
MY PET má nadváhu – co mohu dělat?
Pokud váš mazlíček se stal nadváhou a již můžete cítit jeho / její žebra, že je čas na změnu jeho / její zvyky. Váhový úbytek pro vašeho domácího mazlíčka začíná s dietou a každodenního cvičení.

Přehodnocuj vašeho domácího mazlíčka stravy
Podívejte se na potraviny váš mazlíček je v současné době jíst a zvážit zdravé vzorec regulaci tělesné hmotnosti nebo veterinární hubnutí dietu. Ujistěte se, že vzorec se opírá o vědě a vyváženou stravu-check out Dr. Kurt své tipy na videu výše, které vám pomohou vybrat nejlepší krmivo pro vašeho domácího mazlíčka.

Zdravé hubnutí zvyky patří:

Zcela vysekávání zbytky od stolu z jídelníčku vašeho domácího mazlíčka.
Ujistěte se, že léčí obsahují ne více než 10% denního kalorického příjmu vašeho domácího mazlíčka.
Práce s veterinářem provést komplexní, vlastní plán pro vašeho domácího mazlíčka.
MIX-UP pohybové aktivity
Cvičení se svým miláčkem nemusí být nuda. Kromě pravidelných procházkách, psi také milují parky, běh a hbitost kurzy. „Kočky, zajímavé jsou stejně agilní v domě. Můžete vytvořit překážkové dráhy na svislých a vodorovných plochách pro horolezectví, „říká Boland. „Přidání hračky na místo a chytit uvnitř také udržuje kočky aktivní,“ dodal Boland. Cvičení s našimi domácími mazlíčky udržet naše domácí mazlíčky fit a zdravý a „rovněž pomáhá posilovat že zvláštní pouto, které sdílíme s našimi domácími mazlíčky,“ říká Boland.