Hrací terapie pro kočky
Zdroj: http://catsinternational.org/play-therapy-4/

Hrací terapie pro kočky

To je výborný způsob, jak získat nějaké přirozené Kitty agresi, pronásledování, chytat a napadat směřoval do správného hry. Také další důležitý lepení zkušenost se svým chlupatým přítelem. To je naučí hrát vhodným způsobem.

Můžeme vzít kočku z džungle, ale nemůžeme vzít džungli z kočky. Tam je malý tygr v každém domě kočka, osamělý dravec, který musí vykonávat své lovecké schopnosti v pravidelných intervalech. Možná jsme omezit tento malý tygr v rámci čtyř stěn, pokud jim to nejlepší z kočičích potravin, ale nemůžeme ignorovat svou základní potřebu k tomu, že, pro které byl navržen tak dokonale – lovit. Naštěstí to není vždy nutné, aby kořist, že je naživu, ale to se musí pohybovat.

Dvě kočky hrát na bílém backgroundOwners jsou často bojí touto hravě agresivita u koček a koťat, protože vypadají velmi intenzivní, když si hrají. Tiše Ambush nohou a kotníků, jak se kolem překvapující, zneklidňující, a někdy dokonce bolí rodinného příslušníka. V některých případech majitelé koček nebyly záměrně vyškoleni jejich kočku, aby kočičí terorista by si s ní hrát jako kotě s jejich rukou nebo nohou. Řešením je nasměrovat kočičí hravý, dravé, energie směrem hraček místo pohybující se ruce nebo nohy.

Dvě koťata hrát a bojovat

Samozřejmě, že nejjednodušší řešení, a možná nejlepší, je získat další kočku nebo kotě stejného pohlaví a přibližně stejného věku a aktivity úroveň jako kamaráda pro vaše ně. I když budete mít nyní dva ústa živit se opotřebení na vás a váš domov bude značně snížena nebo eliminována. V případě získání další zvíře není možné, pak to bude vaší povinností poskytnout své hravou kočku s pravidelnými zasedáními řízeného hry.

Plán dvě nebo tři (více, pokud je to nutné), interaktivních herních sezení denně po dobu, kdy Kitty je velmi hlučný. Kočky milují rutinu, takže se snažte neměnit časy přehrávání. V závislosti na tom, jak atletické je vaše kočka, relací může trvat každých 10-20 minut, bude každá kočka a kotě být různé a vyžadují více či méně času. Rybářský typ pole hračka umožňuje pet rodič být v klidu při kontrole úroveň aktivity kočky s odklápěcím krytem zápěstí. Některé z nejlepších komerčně prodávaných hraček pro tento účel jsou „Da Bird“ a „Cat sympaťák“. Herní setkání by se nezastaví, dokud kočka je vyčerpána, ležící na jejich straně a odpalování na hračky, protože jsou příliš unavený na to skočit, nebo honit po ní.

catsintphoto_008

Během zasedání přehrávání, aby hračky pohybovat tak divoký kořisti malou myš nebo ptáka ano. Nenechte viset hračku v kočičí tváře. Mělo by se schovávat za objekty v domě a občas skočit do vzduchu. Vybudovat Kitty důvěru a nadšení tím, že umožňuje spoustu „zachytí“ a chvály. Poté, co hra rybářský prut hračky by měly být pečlivě uchováván mimo dosah kočky, jestliže odešel ven mohli zaplést v hračce, která by mohla způsobit velkou škodu a strach.

Jako koťata dospívají, že styly hry a typy mužů a žen změnit. Drsné-a-bubnové, vrhnout-and-play sekvence mužského chování přehrávání bude pokračovat a nelze ji ocení i ženy. Když ona je starší, může mu být pozdraven s syčí a plivání, to je normální, že se mu prostě říká zpomalit a ustoupit. Obě koťata a kočky potřebují tyto herní sezení, to je udrží sklonu a velmi šťastný.