Pokud jste skutečně stateční, adoptujte kočku!
Zdroj: http://catsinternational.org/if-youre-really-brave-adopt-a-kitten/

Pokud jste skutečně stateční, adoptujte kočku!

Navzdory naší statečné úsilí o kontrolu kočičí populaci s spay / kastrovat programy vždy Zdá se, že kvantum načechraný miminka na jaře. Pomozte pejskovi, kterého si vyberete. Pejska si lze adoptovat i na dálku. Jsme psí útulek Domov Fauny a nacházíme se ve Středočeském kraji v Hrachově. Zjistěte o tom více na webové stránce www. domovfauny.cz. Možná, že to je naše odměna za trvalé dlouhou, nudnou zimu. Koťata jsou nikdy jednotvárný nebo nudný. Jsou nadšení a energický-ztělesnění jara. Nyní, pokud jste na trhu pro nové kočičí společník, máme některé pokyny, které mohou tato zkušenost jedinečné a úžasné. Bude to trvat trochu pracovat na první, ale odměna za vaše úsilí bude přínosem pro vás a vaše kočky po mnoho let.

Váš první důležité rozhodnutí je určit správný čas k přijetí domácího mazlíčka. V případě, že kotě je pod 8 týdnů věku, měl by zůstat u matky a sourozenců, dokud nejsou alespoň 10 týdnů. Koťata učí cenné sociální dovednosti od matky kočky a sourozenci v tomto okamžiku, jako například jak se bránit kousání, vlastní hru a všechny důležité bedničky návyky.
Koťata rádi hrají a lov je jejich hra. Pokud nechcete být loupež, pak se vaše udici hračku nebo laserové světlo a nechat hry začít. Pokud se pohybuje, bude kočička ji pronásledovat.
Pokud jste opravdu chytrý, přijímají dvě koťata ve stejnou dobu. Budou přirozeně pouto mezi sebou navzájem a hrát společně s předáním vaší domácnosti přestávku. Když přijde na koťata, 2 je opravdu lepší než 1. Přečtěte si náš článek „Když se dva je lepší než jeden“
iStock_000000741616Small

Další populární kotě sport je výstup na Mount Everest aka své závěsy nebo cokoli mohou získat výšky vybírat. Tento sval-stavební činnost klesá, když kočička učí skoku do výšky. Ujistěte se, že získat dobré škrabadlo pro Kitty stoupat. The Ultimate škrabadlo ™ je vysoce doporučeno, nebo vytvořit svůj vlastní, viz náš článek na téma „Jak se staví škrabadlo“.
Nyní, pokud získání svazek energie nezní jako zábava pro vás, pak jít dolů do nejbližšího útulku a zvolte sladkou starší kočku, která budou nadšeni sedět na klíně a vrnět své starosti pryč. Nechápejte kotě.
Pokud jste stále trvala na získání kotě, zde je několik dalších tipů, které udrží vaše koťata bezpečné a zdravé.
Jako malé děti, koťata je třeba chránit před zraněním. Koťata milují prozkoumat a může dostat do nebezpečných míst. Kotě důkaz váš dům od všech nebezpečí, že by mohl najít na hraní a prozkoumat.
Vědět, kde se vaše kotě je před zahájením jakékoliv spotřebiče, nebo dokonce sednout na gauč. Koťata může dostat zabalené do šňůr a dusit na drobnosti v domě. Když nejste schopni dívat se na ně, dát je do kotě proti místnosti nebo ve velkém kotci s věcmi, které budou potřebovat. Potraviny, voda, bedničky a bezpečné hračky. Něco škrábat na a stoupání.
Plán má kotě spay nebo kastrovaný před 7 měsíců věku, nebo je možné, budete mít problémy značení moči. Tato operace je zdravé a nutné. Promluvte si se svým veterinářem, někdy mohou být změněny na ještě nižším věku, čím dříve, tím lépe.
Declawing operaci je velmi bolestivý amputace střehu a může mít za následek kousání problémů a vyhýbání se bedničky. Poškrábání problémy snadno vyřešit. Prosím, přečtěte si více o tom, co je drápů, máme několik článků o „Co Declawing ve skutečnosti je.“
Každý, kdo chce kočku, která je přátelský a společenský. To může být nejdůležitější lekci ze všech, to znamená budování důvěry a důvěry. V ideálním případě koťata budou zažili šetrné zacházení od narození. Vaším úkolem je představit své koťata na řadu zkušeností a lidí a dalších přátelských zvířat. Jste tam chránit koťata a ujistěte se, že zkušenost je bezpečná a pozitivní. Budou dát svou důvěru ve vás nenechat nic ublížit nebo vystrašit je.
Je také důležité, aby vám představit koťata do různých potravin, včetně suchých a konzervovaných potravinách. Kočky, které jsou vychovaly pouze jeden typ potravy může později odmítají jíst nic jiného, ​​odmítat výživnější foods.iStock_000026506324Small
Nejvíc ze všeho, vaše koťata potřebují vaši pozornost. Ty jsou jejich bezpečnost, stali jste se tam maminka. Pet je a hrát si s nimi a milovat. Nikdy nikomu hrát s koťaty s jejich rukou a nohou. Tento typ hry podporuje kousání a to může být bolestivé a nebezpečné, zejména když jsou starší.
Kočky mají potřebu lovit and Play, takže je důležité vybrat bezpečné hračky, které mohou pobavit vaše kočka, když jste pryč. Pioneer Pet® má několik hračky pro tento účel. Se správným up-přinášet vám bude líbit vaše kočky pro mnoho lásky naplněné let. Všechny vaše tvrdá práce budou odměněni na konci. Milujte své dítě!