Dokáže se socializovat kotě?
Zdroj: http://catsinternational.org/can-you-socialize-a-kitten-2/

Dokáže se socializovat kotě?

Většina lidí si nemyslím, že o společenský život kočky nebo koťata. Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my. Celý proces myšlení chování kočky se liší od psa, protože jsou většinou osamělé. Stejně jako domácí mazlíčky žít s rodinou a vystaveny na všechny druhy situací, že je prospěšné dát vaše kočka nejlepší a nejzajímavější život můžete. To vám pomůže, pokud si vystavit svou kočku do mnoha různých věcí.

Dvě kočky hrát na bílém pozadí

Namísto socializaci, můžete zavolat na práci, kterou dělat s kočkou „desenzibilizace“. To znamená, že jsou v klidu nebo družstvo v mnoha nových nebo různých situacích. Jako kočka rodič jste pravděpodobně říká, že to není možné udělat. Ano cat trénink je možný a může začít v mladém věku. Ve skutečnosti většina lidí nikdy neobtěžoval pracovat se svými kočkami a věříme, všechny staré mýty plovoucí kolem o našich vybíravé kočičí kamarády.

Některé z věcí, přemýšlet o tom s vaší kočkou jsou: cestování, učte je, aby vám umožní omezit jejich potřete je, kontrolovat jejich oči, uši, tlapky a učí se jich, co správné poškrábání položky jsou! Mohou mít prospěch tím, že cestuje všude s sebou na pochůzky, výdaje Doba provozu na vodítku v nových oblastech, a jsou konfrontováni s novými lidmi a zvířaty v kontrolovaném prostředí. Všechna tato práce se vyplatí jako kotě vyroste kočka.

Čím více se zapojit kotě do aktivit a interakcí s ostatními, klidnější že budou. Výhodou je, že budou s větší pravděpodobností reagovat beze strachu a obranyschopnosti jak stárnou. Váš veterinář a Groomer vás bude milovat za to! Výuka kotě správné od špatného v raném věku jim brání napadat vás, jak se dostanou příliš starší. Nebudou nutně líbit to, co to je, co od nich chcete dělat, ale budou s větší pravděpodobností budou spolupracovat, pokud jste pracovali s nimi brzy v životě.

Práce s kočkou by mělo být provedeno v krátkých klidné sezení. je kartáčování je dobré místo pro začátek, protože je tak příjemné. Dále si můžete prohlédnout uši tím, že třením. Jak jste si třít se můžete podívat v uších, a dotknout různých částí ucha prstem. To je skvělé, pokud máte čistit uši nebo léčit kočku později v životě. JDI POMALU! Největším problémem většina lidí se pohybuje příliš rychle s tímto typem práce.

Držení tlapky a jemně tlakem na rozšíření drápy je dalším užitečným praxe. Můžete udělat nějaké úžasné věci s vaší kočkou, pokud budete mít čas. Hřebík výstřižek, dotýká se vaše kočka po celém těle, a další typy zdrženlivosti bude snazší, pokud pracujete na to pomalu. Později pozvat přátele a sousedy přijít a navštívit. Socializací vaše kočka s lidmi, které budou více v klidu kolem cizinci později v životě.

 

Můžete také pomoci rozvinout vaše kočka inteligenci tím, že vystaví je na spoustu nových věcí. Odlišná množství hraček, které jsou změněny nebo otáčet jsou nutností. Mezi nejoblíbenější hračky může být velmi jednoduchá. Papírové sáčky, kroužky off mléčných lahví, srolované fólie a jiné předměty pro domácnost dělat velké herní položky na rozpočet. Vždycky se zdají být favority více než cokoli jiného taky!

Výuka kočku na bednu, nebo zadat nosič je jeden z více důležitých věcí učit. Umístění ložní prádlo v něm nebo na cestách s kočkou v nosiči dostane yourfeline pohodlně s ním.

Kočka pokukování z jeho cageThis je rozhodující by mělo být nezbytné nutnost evakuace katastrof, dočasné bydlení během jízdy a omezení. Mnoho lidí ztratilo kočky, protože byli v pohybu a ne přemýšlet o tom, bezpečně dát jejich kočku do nosiče nebo oddělené místnosti za jejich bezpečnost.

Nezáleží na tom, jestli se dostanete čistokrevný kotě nebo záchraně toulavá kočka, protože všichni potřebují stejnou láskyplnou péči a poradenství. Trávit čas s novým členem rodiny a budou růst do velmi bezpečné a milující pet.

Tyto návrhy a nápady pomohou ukázat, co dělat s kočkou, aby byly šťastnější, zdravější, bezpečnější a možná trochu víc spolupracovat navzdory svému nezávislému charakteru.