Krmení malých plemen
Zdroj: https://www.purina.com/dogs/dog-food-articles/feeding-small-dogs-when-to-choose-a-small-breed-food

Krmení malých plemen

Každý pes má jedinečné potřeby, a někteří psi mohou těžit z krmivo pro malé psy. Máte-li hračku psa (až 12 liber v době splatnosti) nebo malého psa (až 20 liber), možná budete chtít podívat do krmení mu krmivo pro malá plemena. Zde jsou některé z věcí, které budete chtít, aby zvážila, když hledáte malé plemeno psí žrádlo jste:

Malí psi potřebovat malý Breed krmivo pro psy, který je živinou hustá.
Malí psi mají tendenci mít vyšší rychlosti metabolismu (a menší žaludky), což je důvod, proč potřebují vysoce kvalitní, nutričně hustá potravin. Psí potraviny pro malé psy mohou být formulovány s vyššími hladinami proteinu, tuku, kalorií a dalších živin, než je obvyklé dospělého psa potravin, které mají pomoci poskytnout svého psa s veškerou výživu, které potřebuje.

Ale malé psi mohou být náchylné k nárůstu tělesné hmotnosti, a proto, že se neváží, stejně jako jejich velké protějšky, a to i zvláštní libra, nebo dva na malý pes může mít vážné zdravotní následky.

Řečeno jinak, libra není jen libru, pokud jde o malé psy. Tady je důvod, proč.

A zároveň získat pár liber nemusí dělat velký rozdíl v lidském těle, a dodává jen pár liber na těle psa může přidat hodně stresu kostí a orgánů – nebo dokonce zhoršit zdravotní stav. Řekněme, že jste 150 liber majitel psa. Přírůstek hmotnosti tři libry je sotva znatelný na vás. Ale to samé tři libry tělesné hmotnosti na 15 liber psa může být život mění. Je to ekvivalent hmotnostního přírůstku 30 liber na vás.

To je důvod, proč byste měli pečlivě sledovat množství jídla, dáváte svůj malého psa a vždy ujistěte se, že mu to nikdy překrmovat.

Podívejte se na krmivo pro malé psy, který se zaměřuje kůže a srsti zdraví.
Někteří malí psi mohou mít prospěch z malého plemene krmiva pro psy s kožními výživných živin, jako je vitamin A, kyselina linolová a vysoce kvalitních bílkovin. Živiny, jako jsou tyto pomáhají podporovat zdravou kůži a lesklou srst.

MENŠÍ KIBBLE může pomoci malých plemen krmivo pro psy SNAZŠÍ žvýkat.
Pokud váš pes má malé čelisti, může se snaží jíst velké granule. Tiny, velikosti sousta granule může být jen věc pomoci usnadnit váš pes žvýkat.

Připraveni si vybrat krmivo pro malé plemeno psa? Přečtěte si více o naší malé plemeno psa jídlo zde.