Jaký je rozdíl mezi přírodním a organickým krmivem pro kočky?
Zdroj: https://www.purina.com/cats/understanding-cat-food/what-is-the-difference-between-natural-and-organic-cat-food

Jaký je rozdíl mezi přírodním a organickým krmivem pro kočky?

NATURAL VS. ORGANIC CAT FOOD
Udržet vaše kočka zdravá a šťastná vyžaduje dietu, která splňuje její nutriční potřeby na základě její životní fázi. Naše chovatelské potřeby dopřejí vaším mazlíčkům nejvyšší péči. To dá rozum, že dobré jídlo je vyrobeno z dobrých surovin, které jsou kombinovány pro vytvoření kompletní a vyváženou stravu. Při výběru stravy pro kočky, můžete si koupit potraviny, které jsou označeny jako přírodní nebo ekologické.

Rozdíl mezi přírodní a ekologické může zdát subtilní, ale stojí za zmínku.

NATURAL CAT POTRAVINY
Stanovuje, že krmivo je přírodní prostředek, že kočka výrobce potravin musí dodržovat určité pokyny při výběru ingrediencí pro daný produkt.

AAFCO definuje přirozená jako krmivo nebo složka výhradně z rostlin, zvířat nebo vytěžených zdrojů, ať už v nezměněném stavu nebo které bylo podrobeno fyzické zpracování, tepelné zpracování, zobrazování, čištění, extrakce, hydrolýzy, enzymolysis nebo fermentace, ale ne mít been produkoval nebo se staly předmětem chemicky syntetického procesu a neobsahující žádné přísady nebo pomocných látek, které jsou chemicky syntetický s výjimkou částek, ke které může dojít nevyhnutelně ve správné výrobní praxe.
Jinými slovy, může přírodní produkt neobsahuje žádné chemické syntetické nebo synteticky vyrobených složek.
AAFCO se však uznávají, že nízké hladiny některých syntetických přísad stopových živin / (jako jsou některé vitamíny / minerály), jsou vyžadovány domácí zvířata, tak, že umožňuje, aby tyto být formulovány v přírodních krmiv pro domácí zvířata.
Spojené státy Food and Drug Administration (FDA) dosud nedefinoval „přirozené“.
BIO CAT POTRAVINY
Americký Department of Agriculture (USDA) National Organic Program definuje a upravuje pojem „bio“ pro výrobu potravin a krmiva pro domácí zvířata „Organic“ odkazuje na způsob, jakým plodiny nebo zvířat pěstovaných či zvednuté a manipulace s nimi. Organické plodiny, musí být pěstovány na půdě prosté pesticidů po dobu tří let. Ekologicky chovaná hospodářská zvířata se přivádí organický krmivo, není dána antibiotika nebo hormony, a má přístup k přírodě.

Ne na všechny potraviny označeny jako ekologické obsahovat pouze organických složek.
Existují čtyři úrovně biopotravin:

100% organické
Organický (95%)
Vyrobeno z organické (70% až 95%)
Méně než 70% organické
Podívejte se na USDA organické pečeť jako důkaz certifikovaného ekologického krmiva pro domácí zvířata. Krmiva pro domácí zvířata s tímto těsněním musí obsahovat 95% až 100% organických složek.