Suché nebo mokré krmivo: Co je lepší pro kočky?
Zdroj: https://www.purina.com/cats/understanding-cat-food/wet-vs-dry-cat-food-whats-better-for-my-cat

Suché nebo mokré krmivo: Co je lepší pro kočky?

Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti Elan-interior, která udává světové trendy.
Je to jedna z nejčastěji kladených otázek majitelů koček: Pokud jde o krmení svou kočku, co je lepší? Mokré nebo suché krmivo pro kočky?

Tady je ta dobrá zpráva. Pokud je vaše kočka je v dobrém zdravotním stavu a jste krmení 100% kompletní a vyvážené kočky potraviny vhodné pro vaší kočky životní fázi, neexistuje žádná špatná odpověď na tuto otázku. Ať už krmení mokré nebo suché krmivo pro kočky, vaše kočka je stále výživu její tělo potřebuje pro podporu dobrého zdraví.

Je to opravdu přijde na individuální preference vaší kočky. Obdivujeme a respektujeme naše kočky pro jejich nezávislost. Takže myslet na dobu jídla jako další příležitost k objevování a krmit kočky jedinečnost.

Má vaše kočka preferují křupavou texturu suchého krmiva? Nebo paleta textur k dispozici ve vlhkých potravin? Mějte na paměti, že suché krmivo pro kočky nabízí zubní, zuby na čištění výhody. A vlhkost ve vlhkých potravin pomáhá zajistit vaše kočka se zdravou hydrataci.

Podíváme-li se vytvořit ještě více vzrušující ulovíme pro vaši kočku? Ať už krmení mokré nebo suché krmivo pro kočky (nebo obojí), zvažovat nabízí vaše kočka jídlo puzzle podavače, který ji povzbuzuje „hrát“ s jejím jídlem. A stejně jako u jakýchkoli změn vaší kočky stravy, je nutné sledovat hmotnost Vaší kočky a odpovídajícím způsobem upravit potravin částky.

Nezapomeňte, že kočky mohou mít rozsáhlé preference potravin a touží rozmanitost. V případě, že popisuje svou kočku, zvažte nabízí vaše kočka nové chutě a textury. Sledování preferencí kočičí na mokré vs. suché krmivo pro kočky a vytváření nových jídel zkušenosti s ohledem na tuto skutečnost je další velmi účinný způsob, jak posílit pouto, které sdílíte.